Ako fungujeme | FITCHEF.SK

Ako fungujeme

FitChef menu
FitChef menu

 
 
 
 
 
 
 
 
FitChef ponúka 2 jedlá denne, z ktorých je stále jedno bez lepku alebo bez laktózy. Naše menu je určené pre zdravotne uvedomelých zákazníkov, ktorým pomáha získať pocit, že urobili niečo pre seba a svoje zdravie. Ponuka sa denne mení a rozširuje, pričom sa snažíme dbať na zdravie a pestrosť stravovania.
Predobjednávky
Predobjednávky
Zabezpečte si svoj obed z pohodlia domova už deň vopred od 14.00 h online a získajte 1 kredit za každú online objednávku.
Donáška FitChef
Donáška FitChef
Odmeníme Vás za Váš pohyb! Ako? Rozvozca Vám 2 minúty pred doručením zašle sms správu. Ak ho počkáte na dohodnutom mieste a obed si prevezmete pri aute, získate 2 kredity.
 
Ako získam viac kreditov?

1 kredit za online objednávku
 1 kredit za objednávku do 10.00 hod
2 kredity za prevzatie objednávky pri aute


Čo s nazbieranými kreditmi?
 
za 40 kreditov získaš niečo naviac k menu
za 100 kreditov - obed zdarma
za 400 kreditov - Poukážka na obed v reštaurácií letisko pre 2 osoby s kávičkou

Zbieraj a uži si kredity!
 
Online objednávka

1.  Online objednávka

Objednávku spravíte rýchlo a jednoducho cez mobil alebo PC na našej úvodnej stránke. Objednávať môžete už deň vopred od 14:00 h, do následujúceho dňa 13.00 h alebo do vypredania.
Okamžité spracovanie

2.  Okamžité spracovanie

Vďaka online objednávke sú údaje o doručení zaslané priamo kuriérovi, ktorý je najbližšie. Ten ihneď vyráža a posiela Vám SMS notifikáciu.
SMS notifikácia

3.  SMS notifikácia

Do niekoľkých minút od objednávky dostanete SMS s informáciou o čase doručenia.
Prevzatie objednávky

4.  Prevzatie objednávky

Aby každá objednávka dorazila v krátkom čase, buďte prosím pripravení prevziať si jedlo vonku.
Aktuality
Všetky informácie a dennú ponuku nájdete na našej facebookovej fanpage. Pridajte sa k nám a získavajte aktuálne novinky.
Všetky informácie a dennú ponuku nájdete na našej facebookovej fanpage. Pridajte sa k nám a získavajte aktuálne novinky.
Upozornenie: Niektorí naši dodávatelia na obaloch uvádzajú, že ich výrobky môžu obsahovať stopy pšenice, sóje, mlieka, disíričitanu, vajec, rýb, arašidov, mäkkýšov, a zeleru.